Odzież sportowa Gatta Active

Marka Gatta Active to polska  marka sportowa dla osób aktywnych. Gatta Active to połączenie zaawansowanych technologicznie przędz i nowoczesnego designu w oparciu o wieloletnie doświadczenia w produkcji dzianina przy zastosowaniu najnowocześniejszych na świecie maszyn dziewiarskich. Efektem tych działań jest funkcjonalna odzież sportowa, która jest odpowiedzią na naturalne potrzeby organizmu w trakcie dowolnej aktywności fizycznej.

Bielizna termoaktywna


Wśród oferowanych produktów posiadamy odzież termoaktywną męską, damską i dla dzieci do różnych aktywności w okresie przejściowym i zimowym. Bielizna Gatta Active jest  szczególnie polecana jako funkcjonalna odzież narciarska. W skład której wchodzą termoaktywna: koszulka, bluza, spodnie, legginsy oraz akcesoria w postaci: skarpety narciarskie i trekkingowe, czapka zimowa, komin, kominiarka. Proponowane produkty świetnie sprawdzą się jako odzież termiczna w okresie zimowym na niskie i bardzo niskie temperatury.

Odzież termoaktywna


W ramach całorocznej oferty posiadamy oddychającą męską i damską odzież do biegania, na rower, na fitness, na siłownie i do cross-treningu. Odzież sportowa do ćwiczeń na powietrzu w okresie letnim i w sali. Wśród produktów nie brak: koszulki, getry, legginsy, spodnie, tan top, koszulka na ramiączkach, spódniczka sportowa, spodenki. Ofertę uzupełniają termoaktywne akcesoria  takie jak stanik sportowy oraz wielofunkcyjne skarpety sportowe do różnych aktywności.