O firmie

GATTA ACTIVE  to bielizna i odzież termoaktywna dla osób aktywnych w okresie zimowym i letnim. Świetnie sprawdza się jako całoroczna odzież sportowa dla ćwiczących w sali i na powietrzu. Produkty GATTA ACTIVE to połączenie zaawansowanych technologicznie przędz oraz nowoczesnego designu dających wysokiej jakości funkcyjny produkt, który jest odpowiedzią na naturalne potrzeby organizmu w trakcie wysiłku fizycznego.

Produkcja i design polski, włoska technologia, najlepsze na świecie dostępne surowce.

Właścicielem marki GATTA ACTIVE jest firma FERAX sp. z o.o w restrukturyzacji, która jest jedną z największych w Polsce i Europie firm produkujących odzież. Jest właścicielem znanej i cenionej marki GATTA oraz marki WOLA. Firma ma swoją siedzibę w Zduńskiej Woli, która od ponad 100 lat jest zagłębiem polskiego przemysłu dziewiarskiego. Produkcja dzianin odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych na świecie maszyn dziewiarskich.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży detalicznej. Produkty GATTA ACTIVE dostępne są w ponad 130 sklepach firmowych. Ponadto współpracujemy z ok. 250 sklepami sportowymi na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Oprócz działalności handlowej jesteśmy aktywni na polu sponsoringowym, angażując się w ciekawe wydarzenia i inicjatywy. Aktualnie jesteśmy drużyny kolarskiej Gatta Bike oraz Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu.